AKCIA 4+1

Ak máš vo svojom okolí priateľa, ktorého by si chcel na koncert zavolať práve pre teba sme pripravili špeciálnu AKCIU "4+1"

Veríme, že pôjde o výnimočný evanjelizačný večer a preto chceme, aby mal ktokoľvek možnosť dostať sa na koncert Hillsong Worship v Poprade a mohol počuť Dobrú správu o Ježišovi! Aby sme spoločne vytvorili nezabudnuteľné spoločenstvo, ktoré zabojuje za prebudenie v našej krajine!

Využi preto AKCIU "4+1" lístok grátis a pozvi na koncert aj svojho neveriaceho kamaráta, brata/sestru, suseda, ci spolužiaka! Pri kúpe 4 listkov totiž automaticky získavaš 1 lístok zadarmo!!! Alebo inak zakúp 5 lístkov a zaplatíš len za 4! A môžeš tak velmi ľahko vyskladať partiu a obsadiť 1 osobné auto ;-)

Lístky sa budú predávať v predpredaji do 1.2.2016 do 12:00! Tak neváhaj, choď na: www.eventim.sk a využi túto akciu!

AKO SA DOSTAŤ DO ARÉNY?

AUTOBUSOM

(z autobusovej/ železničnej stanice Poprad-Tatry)
Autobusmi 1, 3 (smer „Nové mesto, Juh III"), 5 (smer „Stráže p. Tatrami, námestie"), 6 na zastávku „Rožňavská cesta".

AUTOM
po D1 zo smeru Liptovský Mikuláš - EXIT 502 (Poprad – západ)
na konci výjazdu doprava smer „Poprad" za nadjazdom na „Svitskú cestu", smer stále označený Poprad po hlavnej ceste stále ďalej (po pravej strane miniete hypermarket Tesco, potom autobazar) hneď za predajňou BMW odbočiť doprava a napojiť sa na hlavnú cestu po chvíli prejdete popod nadjazd (Poprad arénu už vidíte napravo nad vami) pri najbližšej možnosti odbočíte doprava, potom hneď znova a na ďalšej križovatke opäť (celkom 3x) a pokračujete až kým sa nedostanete ku parkovisku pred Poprad arénou.

po D1 zo smeru Prešov - EXIT 509 (Poprad – východ)
po štvorprúdovke ďalej smer „Rožnava, Poprad" pokračujete stále ďalej rovno po „Štefánikovej" (po pravej strane míňate autobazar a ČS Oktan, potom Zimný štadión Poprad) pokračujete stále ďalej rovno po „Štefánikovej" (po pravej strane idete pozdĺž rieky Poprad) po ľavej strane miniete DK a prídete na kruhový objazd kruhový objazd opustíte výjazdom „Prešov, Rožňava" (Sídlisko juh) pokračujete stále rovno po štvorprúdovke za odbočkou do hypermarketu miniete autobusovú zastávku, prejdete popod nadjazd pri najbližšej možnosti za týmto nadjazdom odbočíte doprava, potom hneď znova a na ďalšej križovatke opäť (celkom 3x) a pokračujete až kým sa nedostanete ku parkovisku pred Poprad arénou.

TOUR BUSY

Zoznam "TOUR BUS-OV" smerujúcich na evanjelizačný večer s Hillsong Worship do Poprad Arény:

tour bus NÁMESTOVO: bližšie informácie a registračný formulár nájdeš TU

tour bus POPRAD 2015: bližšie informácie a registračný formulár nájdeš TU

tour bus VRANOV n/T: bližšie informácie a registračný formulár nájdeš TU

tour bus HRUŠOV: bližšie informácie a registračný formulár nájdeš TU